HELISTAGE MEILE: 7 333 398

Preemiapunktid

Klientide premeerimine
Veenuse Erootikapood hindab kõrgelt igat oma klienti, seepärast pakume uuenduslikku programmi kõigile liitunud klientidele. Arvestades kliendi aktiivsust ja sooritatud oste on kliendil võimalik iga järgneva ostuga tasuda teenitud preemiapunktidega. Ei ole tähtsust, palju punkte on kliendi kontole laekunud - me aktsepteerime ka mõne sendiseid mahaarvamisi. Lisaks sellega saate tutvuda enda preemiapunktide kontojäägiga ja tehinguajalooga oma konto lehel siin. Preemiapunktid aeguvad poole aasta möödudes, kuid selle pärast ei ole tarvis muret tunda, sest süsteem saadab aegsasti teate, kui see tähtaeg peaks saabuma.
Preemialiigid
Preemiapunkte saab teenida mitmel viisil:
  • Registreerudes - teeni preemiapunkte üksnes oma konto loomisega.
  • Hinnates toodet - kui sul on midagi asjalikku öelda toote kohta, mida oled kasutanud ja soovid seda teadmist jagada, siis me premeerime sinu vaeva. Kui sinu arvamus kiidetakse administraatori poolt heaks, laekuvad boonuspunktid automaatselt punktikontole.
  • Sotsiaalmeedias jagades - iga toote ja kataloogi juures on sotsiaalmeedia link, millel klikkides ja toodet jagades või laikides on võimalik preemiapunkte teenida.
  • Ostu sooritades - teenitud preemiapunktide summa sõltub ostu summast ja need laekuvad koheselt, kui müügiosakond on tellimuse kinnitanud.
  • Sõbrale soovitades - kui sinu sõber klikib sinu saadetud soovituslingile ja sooritab meie poes ostu, siis laekuvad preemiapunktid nii tema kui sinu kontole.
  • Uudiskirja tellides - uudiskirja tellimiseks on ka nüüd muud põhjused, peale värske ja kasuliku info saamise emaili teel.
Preemiapunktide lunastamine
Teenitud preemiapunkte on võimalik lunastada ostu sooritades, märkides ära sulle sobiva punktisumma, mis automaatselt lahutatakse kogusummast. Nii lihtne see ongi.

Veenuse Erootikapoe klient tasub olla. See teeb meie poest konkurentsitult ühe parima erootikapoe Eestis.