Saatmine ja kohaletoimetamine

Tellitud kaup saadetakse postipakiga vastavalt kliendi eelistusele kas siis kulleriga koju või lähimasse Omniva postkontorisse või SmartPosti või DPD postkasti. Kaubad on läbipaistmatus pakendis ja pakil puudub igasugune viide paki sisule või Veenuse Erootikapoele. Suuremad tellimused pakitakse tugevasse kartongkarpi, mis on ülekleebitud tugeva eristusmärkideta teibiga, väiksemad tellimused pakitakse mullümbrikutesse.
Tellimused saadetakse teele igal tööpäeval. Iga toote juures on märgitud ära laoseis. Tarneaeg laosolevatel toodetel jääb enamasti 1-3 tööpäeva kanti alates arve tasumisest. Ettetellitavate kaupade tarnimiseks kulub aega keskmiselt 10 tööpäeva. Kui tellimus sisaldab nii laosolevaid kui ka ettetellitavaid kaupu, siis võetakse kliendiga esimesel võimalusel kontakti ja täpsustatakse tarneaeg.

Maksmine ja hinnapoliitika

Kõik hinnad on märgitud eurodes. Maksmiseks on kolm eri moodust – reaalajas pangalingiga, offline pangaülekandega ja krediitkaardiga. Valides makseviisiks pangalingi, saab vastava panga klient sooritada koheselt ostu sooritades maksta oma pangakontolt. Valides makseviisiks pangaülekande peab klient tellimuse eest sooritama ettemaksu vastavalt esitatud arvele ja alles siis saadetakse tellitud postipakk kliendile. Peale ostu lõplikku kinnitamist kuvatakse kliendile ettemaksu arve, mille viimane saab tasuda kas siis oma pangakontole sisselogides ja makset internetis sooritades või pangakontoris 24 tunni jooksul peale ostu kinnitamist. Arve saadetakse ka kliendi e-mailile.

Tagastamine ja garantii

Toodet saab tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse tegemisest.
Toote tagastamiseks peab ostja saatma e-maili teel vastavasisulise avalduse ning tagastama müüjale tellitud kauba. Avalduses tuleb ära märkida tagastatava toote kood, ostja nimi ja panga arveldusarve number.
Veenuse Erootikapood tagastab ostjale kauba eest tasutud summad ostja pangaarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 15 päeva jooksul alates kauba tagastamisest. Toote tagastamisel tasub tagastuse tasu klient..
Toote saab tagastada ainult siis, kui toode on tagastades originaalpakendis ja avamata.
Toote tagastus ei laiene intiimpesule hügeeni ja tervise turvalisusest lähtudes.
Veenuse Erootikapoel on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Ostjale tagastatakse makstud summad. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega.
Kaupadele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantii korras vahetab Veenuse Erootikapood tasuta või tasu eest välja, parandab või tagab muul viisil asja vastavuse garantiis ettenähtud tingimustele.

Turvalisus ja isikuandmete töötlemine

Veenuse Internetipoest ostmine on turvaline! Kliendi poolt registreerumisel antud andmeid ei avaldata kolmandatele isikutele ja neid kasutakse vaid tellimuse täitmiseks.
Tarbija annab Veenuse Internetipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.
Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.
Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veenuse Erootikapoel ligipääs.

Tellimuste haldamine

Peale tellimuse esitamist saadetakse klindile automaatne e-kiri koos tellimuse andmetega. Samuti on sul võimalik tutvuda oma tellimuste infoga logides sisse oma kontole.