HELISTAGE MEILE: 7 333 398

Logi sisse ja teeni preemiapunkte jagamise eest!
Mystim - Pure Vibes

Rohkem vaateid

 

KÜLASTA MEIE KAUPLUST! Kalda tee 30 Tartus Loe lähemalt...

VORMISTA OST TELEFONI TEEL! Helista meile 7 333 398
Tööpäevadel 10:00 - 18:00 ja laupäeviti 11:00 - 17:00

 

Erootikapood Tartus/

Mystim - Pure Vibes isekleepuvate elektroodidega

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Pure Vibes on sissejuhatuseks kõigile neile, kes soovivad kogeda naudingut läbi elektriimpulsi
Pakendis:
  1 x Mystim Pure Vibes üksus
  2 x plii juhtmed
  4 x isekleepuvad elektroodid
  1 x aku, 9 V
  1 x kasutusjuhend
  1 x kandekott

Tootekood: 4260152460107

Saadavus: Tarne 8-10 päeva

109,95 €

Tootekirjeldus

Info

Mystim - Pure Vibes on sissejuhatuseks kõigile neile, kes soovivad kogeda naudingut läbi elektriimpulsi. Pure Vibes on analoogseadeldis, millel saab reguleerida impulsse väga madalast kuni ekstreemselt kõrgeni, nii et see võib tekitada valu. Seadme külge on võimalik ühendada korraga 2 elektristimulatsiooni lelu. Neid saab konfigureerida käsitsi või kasutada juba 3 eelprogrammeeritud programmi. Antud mudel tuleb koos isekleepuvate elektroodidega, mida saab korduvalt kasutada, kuid millel on lühel eluiga kui silikoonist analoogidel. Teisalt on nad palju elastsemad, kui silikoonelektroodid. Tootja annab 24 kuud garantiid. Impulsi laius 30 - 260 µs, sagedus 2 - 150 Hz, intensiivsus 0 - 80 mA. Seadeldise mõõtmed 94,7 x 64,8 x 25 mm. Võõpandlaga, mis võimaldab seda käed-vabad naudinguks kinnitada riiete külge. Tootega on kaasas 1 Mystim analoog stimulatsiooniseade, 1 kõvast plastikust kohver, 4 isekleepuvat elektroodi, 2 juhet elektroodide jaoks, 1 patarei 9V.

Elektriseks on ohutu, kuid südamehaigustega isikutel on rangelt soovituslik konsulteerida enne seadme kasutamist oma perearsti või erialaarstiga. Seadet võib kasutada nii kaua kui kasutaja soovib, ebameeldiva valu tekkimisel on soovitatav seade koheselt välja lülitada.

Elektroodide kasutamiseks ei ole vaja eritingimusi. Enne kasutamist tuleb nahk sooja vee ja seebiga puhtaks pesta. Üleliigne karv eemaldada pintsettidega, mitte raseerida. Ära kasuta ärritunud või marraskil nahal! Ühenda juhtmed elektroodidega, eemalda kaitsekile elektroodilt ja aseta nahale.

Ideaalne kasutamiseks koos partneriga. Üks paar elektroode on mõeldud kasutamiseks ühel inimesel. Kunagi ei tasu paigaldada mõlemat elektroodi korraga mõlemale rinnanibule. Mees võib paigutada elektroodipaari mõlemale poole oma peenist. Naised võivad paigaldada ühe elektroodi reie siseküljele, teise intiimpiirkonnale.

Elektroodi eemaldamiseks tõsta natuke elektroodi serva ja tõmba seejärel nahalt; kunagi ära tõmba juhtmest. Pane kaitsekile elektroodile tagasi ja eemalda juhtmed.

Peale kasutamist aseta elektroodid nendele ettenähtud kotikestesse ja hoiusta kuivas kohas.

Lisainfo

Lisainfo

Tootja riik Saksamaa
Tootja Mystim GmbH
Bränd Mystim
Värv Must
Materjal Ei

Arvamused

Kliendi kommentaarid (1)

Nagu vahetaks pronksi kulla vastuKommenteeris A5Anonymous
Kvaliteet
Hind
Väärtus
See on minu poolt võetud teine ja kallim elektristimulaator. Ka see toode ei ole kaugeltki kallis, kui arvesse võtta, mida see vastu annab. Eriti, kui arvesse võtta seda, et sellel tootel on lisandeid, mille kõrval on minu poolt võetud eelmine toode veel isegi nõrk. Muidugi ei ole see toode enam väga jõukohane igale ühele, mistõttu võtsin ka hinna suhtes ühe tähe vähemaks, aga ainult sellepärast, et tööga selliste asjadega end premeerida on raske, mis ei ole "Veenus" ettevõtte viga. Toode on oma väärtust arvestades väga odav ja olles rikas annaks ma kindlasti ka hinnale 5 tähte.
See seade annab hulga suurema laengu, kui odavamad, aga see ei tee selle eest rohkem haiget, vaid teeb seda kuidagi palju mõnusamalt meelitades ära nii isegi valu armastaja. Pikalt kestev käsitsi seadistatud programm oli hull, heas mõttes ja ei lülitunud ise välja. Veel üheks eeliseks odavama toote ees on see, et elektroodid tõepoolest kinnituvad ka peenemate kohtade peale super hästi.

Kõige esimene toode, mille ma sain Veenusest vaimustas mind juba enam, kui kahjutunne hinnast, mida tuli välja käia. Kui keegi peaks nägema minu hinnangut sellele tootele, siis no võite ise järeldada. Ega tihti ei ole nii, et maksad oma hinna, kuid saad vastu palju enamat. Nagu vahetaks pronksi kulla vastu. (Postitatud 25.09.2016)

Lisa oma arvamus

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Te hindate: Mystim - Pure Vibes isekleepuvate elektroodidega

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Kvaliteet
Hind
Väärtus
Mystim

Laosolevad tooted saadetakse tellijale 1 - 3 päeva jooksul Loe lähemalt...

Helista meile ja küsi toote kohta telefonil 7 333 398!

30 päeva raha tagasi garantii kui toode on kahjustamata ja originaalpakendis.

Tasuta saatmine alates tellimusest üle 30 euro.

Iga ostuga kaasa boonuspunktid, millega saab hiljem tellimuste eest tasuda! Loe lähemalt...

 

x