HELISTAGE MEILE: 7 333 398

Logi sisse ja teeni preemiapunkte jagamise eest!
Mystim - Egg-Cellent Egon S

Rohkem vaateid

 

KÜLASTA MEIE KAUPLUST! Kalda tee 30 Tartus Loe lähemalt...

VORMISTA OST TELEFONI TEEL! Helista meile 7 333 398
Tööpäevadel 10:00 - 18:00 ja laupäeviti 11:00 - 17:00

 

Erootikapood Tartus/

Mystim - Egg-Cellent Egon S

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Väiksemate mõõtmetega tupekuul
Käsitsi poleeritud pind
Vaagnapõhja lihaste treenimiseks
Sobib kasutamiseks koos Mystimi adaptoritega

Tootekood: 46140

Saadavus: Tarne 8-10 päeva

68,80 €

Tootekirjeldus

Info

Mystim - Egg-Cellent Egon S on mõõdukalt suur metalne vagiinakuulike, mis stimuleerib spetsiaalse elektristimulatsiooni seadeldisega ühendatult õrna elektrivooluga. Kui kuulike lülitatakse vooluvõrku, siis läbib kasutaja alakeha mõnus kõdistamine, mis võib viia tunde kestvate orgasmipuhangute tulvani. Munakese kaal ja mõõdud on parajad selleks, et see kindlalt vagiinas püsiks, kui selle kandja liigub. Valmistatud alumiiniumist ja käsitsi poleeritud, seda võib soojendada või külmkapis jahutada - temperatuuri muutus on kauakestev. Ideaalne vaagnapõhja lihaste treenimiseks. Kõrge kvaliteet! Munakese pikkus 5,5 cm, läbimõõt 3 cm. Kaalub 85 g. Sul on vaja seadeldisi Tension Lover või Mystim Pure Vibes, et kasutada seda koos elektrivooluga.

###

Vaagnapõhjas on grupp lihaseid, mille üks ülesannetest on sulgeda tupp, kuseteed ja pärasool. Need lihased on tahtega treenitavad nagu kõik teised lihased. Günekoloogid, uroloogid ja füsioterapeudid soovitavad treenida vaagnapõhjalihaseid terviseprobleemide vältimiseks ja ka olemasolevate leevendamiseks.

Korrapäraselt harjutades on tulemust oodata 3–5 kuu pärast. Arukas on säilitada kuule puhastatuna.

Mida raskem ja väiksem on kuulike, seda keerulisem on teda tupelihaste jõul kinni hoida. Kui kuulil on nöör taga nagu tampoonil, on teda mugavam kasutada.

Tee kuul libestusaine või veega märjaks (kergem paigaldada) aseta kuul umbes 3-4 cm sügavusele, keskendu ja tunneta vaagnapõhja (sealhulgas kuuli ümbritsevaid lihaseid), tõmba hästi kergelt kuuli küljes olevast nöörist; pinguta seejuures vaagnapõhjalihaseid nii, et kuul liiguks tupes üles- ehk sissepoole.

Kuuli abil saab teha jõu- ja vastupidavusharjutusi.

Vastupidavusharjutus: alusta kergema kuuliga liigu koos kuuliga umbes 30 minutit päevas (teadlikult lihaseid pingutades muutub harjutus raskemaks). Kuuliga regulaarselt treenides suureneb vaagnapõhjalihaste aktiivsus, ühtlasi süveneb oskus neid eri olukordades kasutada. Lihastoonuse tõustes võib kergema kuuliga harjutada 1–1,5 tundi päevas.

Jõuharjutus: harjuta alguses selili lamades, põlved kõverdatud ja tallad vastu maad. Kui tunned, et valdad tehnikat, treeni seistes. Harjutust võib sooritada ka kükakil või üks jalg pingil. Alusta kergema kuuliga - suru lihased täiest jõust 5–10 sekundiks ümber kuuli, lõdvesta 10–20 sekundit. Tee nii 5–10 korda üks-kaks seeriat päevas.

Lõdvestuse harjutamine on sama tähtis kui jõu- ja vastupidavusharjutused. Lihastel tuleb lasta lõdvestuda iga kokkutõmbe vahel, samuti pärast harjutuse lõppu. Ka kuul tuleb kergemini välja, kui lihased on lõõgastunud.

Alati võib pidada harjutuste üle nõu ka oma perearsti, uroloogi ja günekoloogiga, samuti küsida nõu infotubadest.

Lisainfo

Lisainfo

Tootja riik Saksamaa
Tootja Mystim GmbH
Bränd Mystim
Värv Hõbedane
Materjal Meditsiiniline metall

Arvamused

Lisa oma arvamus

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Te hindate: Mystim - Egg-Cellent Egon S

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Kvaliteet
Hind
Väärtus
Mystim

Laosolevad tooted saadetakse tellijale 1 - 3 päeva jooksul Loe lähemalt...

Helista meile ja küsi toote kohta telefonil 7 333 398!

30 päeva raha tagasi garantii kui toode on kahjustamata ja originaalpakendis.

Tasuta saatmine alates tellimusest üle 30 euro.

Iga ostuga kaasa boonuspunktid, millega saab hiljem tellimuste eest tasuda! Loe lähemalt...

 

x