HELISTAGE MEILE: 7 333 398

Logi sisse ja teeni preemiapunkte jagamise eest!
LELO Tiani 3

Rohkem vaateid

 

KÜLASTA MEIE KAUPLUST! Kalda tee 30 Tartus Loe lähemalt...

VORMISTA OST TELEFONI TEEL! Helista meile 7 333 398
Tööpäevadel 10:00 - 18:00 ja laupäeviti 11:00 - 17:00

 

Erootikapood Tartus/

LELO Tiani 3 kaugjuhitav vibraator paaridele

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Kolmanda põlvkonna SenseMotion tehnoloogiaga minivibraator
Sünkroniseeritud vibratsioon juhtimispuldis
Pult töötab kuni 12 m kaugusel
Võimalik kontrollida puldiga või ilma
2 SenseMotion ja 6 täiendava vibratsiooni rezhiimiga
Vibratsiooni kontroll vaid käeliigutusega
Laadijaga
Absoluutselt veekindel
Nuppude lukustamine
Nahasõbralik silikoon
Kasutusvalmis 90 päeva ilma laadimiseta
Vaikne müratase
Aastane tootja garantii

Tootekood: 9347

Saadavus: Väljamüüdud

149,00 €
Teavita mind, kui see toode muutub taas saadavaks.

Tootekirjeldus

Info

LELO Tiani 3 on täiendatud mudel maailma esimesest kõrgtehnoloogilisest kaugjuhitavast vibraatorist, mille tööfunktsioon sarnaneb Wii ja iPhone'i tehnoloogiale, lubades vibratsiooni kiirust ja võimsust reguleerida vaid käeliigutusega. Tiani on G-punkti ja kliitori samaaegne stimuleerija, mida saab kasutada vahekorra ajal käsi rakendamata. Võrreldes eelkäijatega on Tiani 3 veelgi võimsama mootoriga, mis vibreerib 8 erinevas rütmis, millest 2 on kontrollitavad vaid kaugjuhtimispuldi abil.

Uuel mudelil on erinevalt Tiani 2-st vaid üks saba, loodud pakkuma intensiivsemat G-punkti stimulatsiooni. Saba sisestatakse vahekorra ajaks naise tuppe, samas kui vibreeriv peake naaldub mugavalt vastu kasutaja kliitorit. Stimuleerib naist korraga nii seespidiselt kui ka välispidiselt, pakkudes mõnuaistinguid ka mehele, kelle peenis tihedalt vastu vibraatori saba puutub. Vibratsioon kandub mööda silikooni edasi, kuid on kõige enam tajutavam just peas vastu kliitorit. Tiani 3 ei vaja töötamise ajal ei juhtmeid ega käsi, elimineerides vähimagi segaja, mis rikuks kahe inimese vahelist intiimset tegevust. Sobitub suurepäraselt naise anatoomiaga ja on nahasõbralikust materjalist.

Uue versiooni juhtimispult töötab kuni 12 meetri kauguselt. Juhtimispult vibreerib samas rütmis stimulaatoriga, mis annab partnerile parema võimaluse oma kallima mõnunaudinguid kontrollida. SenseMotion tehnoloogia võimaldab vaid pisut pulti kallutada ja vibratsiooni rezhiim muutub. 8 vibratsiooni taset, mille võimsust on suurendatud 2 korda võrreldes vana mudeliga. Vibratsioone on võimalik juhtida ka ilma puldita! Samas on võimalik pulti kasutada eraldiseisva vibraatorina, stimuleerimaks kliitorit, rinnanibusid, kõhtu ja teisi erogeenseid piirkondi.

Vibratsiooni aktiveerimiseks tuleb käivitada pult ja stimulaator eraldi. Selleks tuleb 2 korda vajutada puldil oleval "+" nupul ja stimulaatori peakesel asuval nupul. Vaid sekundiga tunneb pult enda kontrollitava seadme ära. Hoides pulti horisontaalses asendis on vibratsioon nõrk, seda külili kallutades muutub ka vibratsiooni tugevus. Sealt ka 2 programmi, mida ei saa ilma puldita muuta ega juhtida. Vajutades puldi keskmisel nupul lülituvad sisse 6 eelprogrammeeritu rezhiimi, millest 1 on ühtlaselt vibreeriv, ülejäänud 5 pulseerivad. Välja lülitamiseks tuleb hoida paar sekundit alla "-" nuppu puldil ja nuppu stimulaatoril. Stimulaator töötab ka ilma puldita, muutes programme peakesel paikneval nupul. Ühe puldiga saab kontrollida ka teisi LELO SenseMotion stimulaatoreid, nii ei juhtu midagi, kui kahe või enama stimulaatori kohta on olemas vaid üks pult.

Absoluutselt veekindel ja vaikne mootor. Ei vaja patareisid, vaid on vooluvõrgust laetav. Peale 2 tunnist laadimist võimaldab kuni 2 tundi kasutamisaega, olles kasutusvalmis kuni 90 päeva ilma laadimiseta. Laadimiseks keeratakse stimulaatori pea saba küljest lahti ja selle põhjast võib leida laadimisjuhtme sisendi. Laadimise ajal vilgub tuluke.

Valmistatud allergiavabast ja nahasõbralikust materjalist, mis ei kleepu ega lõhna ning ei tõmba enda külge tolmu ega mustust. Kogupikkus sirgeks tõmmatult 16 cm, pea maksimaalne läbimõõt 3,2 cm, sisestatava sabakese pikkus 7 cm, stimulaator kaalub kõigest 44 g, pult kaalub koos patareidega 59 g. Pakendatud elegantsesse kinkekarpi. Kõrge kvaliteet! Juhtimispult töötab 2 AAA patareiga, mis ei ole tootele lisatud ja mida saab meie poes soodsalt osta. Patareid vahetamine puldis käib kaasa pandud plastikust "võtme" abil, mille kohta on vastav instruktsioon pakendiga kaasas.

Lisainfo

Lisainfo

Tootja riik Hiina
Tootja LELO
Bränd L.E.L.O
Materjal Silikoon
Kogupikkus (cm) 16
Läbimõõt max. (cm) 3,2
Otstarve Universaalne
Vibratsiooni tugevus Tugev
Müratase Madal
Tekstuur Sile
Elastsus Elastne
Toiteallikas Taaslaetav

Arvamused

Lisa oma arvamus

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Te hindate: LELO Tiani 3 kaugjuhitav vibraator paaridele

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Kvaliteet
Hind
Väärtus
L.E.L.O

Laosolevad tooted saadetakse tellijale 1 - 3 päeva jooksul Loe lähemalt...

Helista meile ja küsi toote kohta telefonil 7 333 398!

30 päeva raha tagasi garantii kui toode on kahjustamata ja originaalpakendis.

Tasuta saatmine alates tellimusest üle 30 euro.

Iga ostuga kaasa boonuspunktid, millega saab hiljem tellimuste eest tasuda! Loe lähemalt...

 

x