HELISTAGE MEILE: 7 333 398

Logi sisse ja teeni preemiapunkte jagamise eest!
LELO Oden 2

Rohkem vaateid

 

KÜLASTA MEIE KAUPLUST! Kalda tee 30 Tartus Loe lähemalt...

VORMISTA OST TELEFONI TEEL! Helista meile 7 333 398
Tööpäevadel 10:00 - 18:00 ja laupäeviti 11:00 - 17:00

 

Erootikapood Tartus/

LELO Oden 2 kaugjuhitav peeniserõngas

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Teise põlvkonna SenseMotion tehnoloogiaga minivibraator
Ainulaadse SenseMotion" tehnoloogiaga
Sünkroniseeritud vibratsioon juhtimispuldis
Pult töötab kuni 36 m kaugusel
2 SenseMotion" ja 6 täiendava vibratsiooni rezhiimiga
Vibratsiooni kontroll vaid käeliigutusega
Laadijaga
Absoluutselt veekindel
Nuppude lukustamine
Nahasõbralik silikoon
Kasutusvalmis 90 päeva ilma laadimiseta
Vaikne müratase
Aastane tootja garantii

Tootekood: 5960

Saadavus: Tarne 8-10 päeva

189,00 €

Tootekirjeldus

Info

LELO Oden 2 on täiendatud mudel maailma esimesest kõrgtehnoloogilisest kaugjuhitavast vibreerivast peeniserõngast, mille tööfunktsioon sarnaneb Wii ja iPhone'i tehnoloogiale, lubades vibratsiooni kiirust ja võimsust reguleerida vaid käeliigutusega. Rõngas paigutatakse peenise ümber munandite taha, samuti saab seda hoida mugavalt käes ümber näppude. Stimuleerib vahekorra ajal naise kliitorit, mõjudes samaaegselt kummalegi partnerile. Uuele mudelile lisatud veel üks vahetatav saba, mis moodustab kinnise rõnga ja pakub tugevamat haaret.

Juhtimispult töötab kuni 12 meetri kauguselt. Juhtimispult vibreerib samas rütmis stimulaatoriga, mis annab partnerile parema võimaluse oma kallima mõnunaudinguid kontrollida. SenseMotion tehnoloogia võimaldab vaid pisut pulti kallutada ja vibratsiooni rezhiim muutub. 8 vibratsiooni taset, mille võimsust on suurendatud 2 korda võrreldes vana mudeliga. Vibratsioone on võimalik juhtida ka ilma puldita! Samas on võimalik pulti kasutada eraldiseisva vibraatorina, stimuleerimaks kliitorit, rinnanibusid, kõhtu ja teisi erogeenseid piirkondi.

Vibratsiooni aktiveerimiseks tuleb käivitada pult ja stimulaator eraldi. Selleks tuleb 2 korda vajutada puldil oleval "+" nupul ja stimulaatori peakesel asuval nupul. Vaid sekundiga tunneb pult enda kontrollitava seadme ära. Hoides pulti horisontaalses asendis on vibratsioon nõrk, seda külili kallutades muutub ka vibratsiooni tugevus. Sealt ka 2 programmi, mida ei saa ilma puldita muuta ega juhtida. Vajutades puldi keskmisel nupul lülituvad sisse 6 eelprogrammeeritu rezhiimi, millest 1 on ühtlaselt vibreeriv, ülejäänud 5 pulseerivad. Välja lülitamiseks tuleb hoida paar sekundit alla "-" nuppu puldil ja nuppu stimulaatoril. Stimulaator töötab ka ilma puldita, selle aktiveerimiseks tuleb sellel asetseval nupul kaks korda vajutada ja väljalülitamiseks hoida paar sekundit sama nuppu all. Ühe puldiga saab kontrollida ka teisi LELO SenseMotion stimulaatoreid, nii ei juhtu midagi, kui kahe või enama stimulaatori kohta on olemas vaid üks pult.

Absoluutselt veekindel ja vaikne mootor. Ei vaja patareisid, vaid on vooluvõrgust laetav. Peale 2 tunnist laadimist võimaldab kuni 2 tundi kasutamisaega, olles kasutusvalmis kuni 90 päeva ilma laadimiseta. Laadimiseks keeratakse stimulaatori pea saba küljest lahti ja selle põhjast võib leida laadimisjuhtme sisendi. Laadimise ajal vilgub tuluke.

Valmistatud allergiavabast ja nahasõbralikust materjalist, mis ei kleepu ega lõhna ning ei tõmba enda külge tolmu ega mustust. Kogupikkus 9,4 cm, läbimõõt 2,6 cm, kaalub kõigest 28 grammi. Pakendatud elegantsesse kinkekarpi. Kõrge kvaliteet! Juhtimispult töötab 2 AAA patareiga, mis ei ole tootele lisatud ja mida saab meie poes soodsalt osta.

Lisainfo

Lisainfo

Tootja riik Hiina
Tootja LELO
Bränd L.E.L.O
Värv Must
Läbimõõt max. (cm) 2,6
Materjal Silikoon
Elastsus Elastne
Vibratsiooni tugevus Mõõdukas

Arvamused

Lisa oma arvamus

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Te hindate: LELO Oden 2 kaugjuhitav peeniserõngas

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Kvaliteet
Hind
Väärtus
L.E.L.O

Laosolevad tooted saadetakse tellijale 1 - 3 päeva jooksul Loe lähemalt...

Helista meile ja küsi toote kohta telefonil 7 333 398!

30 päeva raha tagasi garantii kui toode on kahjustamata ja originaalpakendis.

Tasuta saatmine alates tellimusest üle 30 euro.

Iga ostuga kaasa boonuspunktid, millega saab hiljem tellimuste eest tasuda! Loe lähemalt...

 

x