HELISTAGE MEILE: 7 333 398

Logi sisse ja teeni preemiapunkte jagamise eest!
LELO Ida

 

KÜLASTA MEIE KAUPLUST! Kalda tee 30 Tartus Loe lähemalt...

VORMISTA OST TELEFONI TEEL! Helista meile 7 333 398
Tööpäevadel 10:00 - 18:00 ja laupäeviti 11:00 - 17:00

 

Erootikapood Tartus/

LELO Ida kaugjuhitav paarivibraator

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

SenseMotion tehnoloogiaga minivibraator
Pöörleva sabaga
Sünkroniseeritud vibratsioon juhtimispuldis
Pult töötab kuni 36 m kaugusel
Võimalik kontrollida puldiga või ilma
2 SenseMotion ja 6 täiendava vibratsiooni rezhiimiga
Vibratsiooni kontroll vaid käeliigutusega
Laadijaga
Absoluutselt veekindel
Nuppude lukustamine
Nahasõbralik silikoon
Kasutusvalmis 90 päeva ilma laadimiseta
Vaikne müratase
Aastane tootja garantii

Tootekood: 277441

Saadavus: Väljamüüdud

169,00 €
Teavita mind, kui see toode muutub taas saadavaks.

Tootekirjeldus

Info

LELO Ida on revolutsiooniline kaugjuhitav paarivibraator, mille tööfunktsioon sarnaneb Wii ja iPhone'i tehnoloogiale, lubades vibratsiooni kiirust ja võimsust reguleerida vaid käeliigutusega. G punkti ja kliitori stimulaator, mida saab kasutada vahekorra ajal käsi rakendamata. Unikaalseks teeb Ida tema pöörlev saba, mis on samas hästi painduv ja sobitub ideaalselt naise anatoomiaga. Stimuleerib naist korraga nii seespidiselt kui ka välispidiselt, pakkudes mõnuaistinguid ka mehele, kelle peenis tihedalt vastu vibraatori ringe tegevat sabakest puutub. Vibraator ei vaja töötamise ajal ei juhtmeid ega käsi, elimineerides vähimagi segaja, mis rikuks kahe inimese vahelist intiimset tegevust. Sobitub suurepäraselt naise anatoomiaga ja on nahasõbralikust materjalist.

Juhtimispult töötab kuni 12 meetri kauguselt. Juhtimispult vibreerib samas rütmis stimulaatoriga, mis annab partnerile parema võimaluse oma kallima mõnunaudinguid kontrollida. SenseMotion tehnoloogia võimaldab vaid pisut pulti kallutada ja vibratsiooni rezhiim muutub. 8 vibratsiooni taset, mille võimsust on suurendatud 2 korda võrreldes vana mudeliga. Vibratsioone on võimalik juhtida ka ilma puldita! Samas on võimalik pulti kasutada eraldiseisva vibraatorina, stimuleerimaks kliitorit, rinnanibusid, kõhtu ja teisi erogeenseid piirkondi.

Vibratsiooni aktiveerimiseks tuleb käivitada pult ja stimulaator eraldi. Selleks tuleb 2 korda vajutada puldil oleval "+" nupul ja stimulaatori peakesel asuval nupul. Vaid sekundiga tunneb pult enda kontrollitava seadme ära. Hoides pulti horisontaalses asendis on vibratsioon nõrk, seda külili kallutades muutub ka vibratsiooni tugevus. Sealt ka 2 programmi, mida ei saa ilma puldita muuta ega juhtida. Vajutades puldi keskmisel nupul lülituvad sisse 6 eelprogrammeeritu rezhiimi, millest 1 on ühtlaselt vibreeriv, ülejäänud 5 pulseerivad. Välja lülitamiseks tuleb hoida paar sekundit alla "-" nuppu puldil ja nuppu stimulaatoril. Stimulaator töötab ka ilma puldita, selle aktiveerimiseks tuleb sellel asetseval nupul kaks korda vajutada ja väljalülitamiseks hoida paar sekundit sama nuppu all. Ühe puldiga saab kontrollida ka teisi LELO SenseMotion stimulaatoreid, nii ei juhtu midagi, kui kahe või enama stimulaatori kohta on olemas vaid üks pult.

Absoluutselt veekindel ja vaikne mootor. Ei vaja patareisid, vaid on vooluvõrgust laetav. Peale 2 tunnist laadimist võimaldab kuni 2 tundi kasutamisaega, olles kasutusvalmis kuni 90 päeva ilma laadimiseta. Laadimiseks keeratakse stimulaatori pea saba küljest lahti ja selle põhjast võib leida laadimisjuhtme sisendi. Laadimise ajal vilgub tuluke.

Valmistatud allergiavabast ja nahasõbralikust materjalist, mis ei kleepu ega lõhna ning ei tõmba enda külge tolmu ega mustust. Sabakese sisestatava osa pikkus 8 cm, maksimaalne läbimõõt 2,5 cm, kaalub 78 grammi. Pakendatud elegantsesse kinkekarpi. Kõrge kvaliteet! Juhtimispult töötab 2 AAA patareiga, mis ei ole tootele lisatud ja mida saab meie poes soodsalt osta.

Lisainfo

Lisainfo

Tootja riik Hiina
Tootja LELO
Bränd L.E.L.O
Materjal Silikoon
Kogupikkus (cm) 16
Läbimõõt max. (cm) 2,8
Otstarve Universaalne
Vibratsiooni tugevus Tugev
Müratase Mõõdukas
Tekstuur Sile
Elastsus Jäik
Toiteallikas Taaslaetav

Arvamused

Lisa oma arvamus

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Te hindate: LELO Ida kaugjuhitav paarivibraator

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Kvaliteet
Hind
Väärtus
L.E.L.O

Laosolevad tooted saadetakse tellijale 1 - 3 päeva jooksul Loe lähemalt...

Helista meile ja küsi toote kohta telefonil 7 333 398!

30 päeva raha tagasi garantii kui toode on kahjustamata ja originaalpakendis.

Tasuta saatmine alates tellimusest üle 30 euro.

Iga ostuga kaasa boonuspunktid, millega saab hiljem tellimuste eest tasuda! Loe lähemalt...

 

x