HELISTAGE MEILE: 7 333 398

Logi sisse ja teeni preemiapunkte jagamise eest!
Laid - K.1 Silicone Magnetic Balls

Rohkem vaateid

Ale

 

KÜLASTA MEIE KAUPLUST! Kalda tee 30 Tartus Loe lähemalt...

VORMISTA OST TELEFONI TEEL! Helista meile 7 333 398
Tööpäevadel 10:00 - 18:00 ja laupäeviti 11:00 - 17:00

 

Erootikapood Tartus/

Laid - K.1 Silicone Magnetic Balls

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Magneetilised tupekuulid
Komplektis:
2 roosat palli
2 magneetilist musta palli

Tootekood: E23840

Saadavus: Väljamüüdud

Tavahind: 46,95 €

Erihind 40,00 €

Teavita mind, kui see toode muutub taas saadavaks.

Tootekirjeldus

Info

Laid - K.1 Silicone Magnetic Balls on unikaalsed tupekuulid naise nn. PC musklite (tupelihased) treenimiseks. Need musklid on olemas tegelikult mõlemal sool. Naised saavad nende lihaste treenimisega võimendada oma orgasme ja tupe tundlikkust, parandades niiviisi mõlema partneri voodielu kvaliteeti. Antud kuulikesed on ideaalsed tupelihaste treenimiseks.

Kaks väiksemat musta palli on magnetilised, suuremad roosad mitte, kuid koostöös on neil kõigil magnetiline kokkutõmme. Magnet on väga tugev, tõmmates mittemagnetilist vastaskuuli juba 3 cm pealt. Kasutaja lõplikuks eesmärgiks on reastada kuulid sirgesse ritta oma tupelihaseid pingutades. Kuulid on kaetud mõnusa silikoonkattega ja on kergesti puhastatavad. Väiksemate musta värvi kuulide läbimõõt on 19 mm, kaaludes kumbki 15 g, suuremate roosat värvi kuulide läbimõõt on 23 mm, kaaludes kumbki 35 g, kõik kuulid kokku kaaluvad 102 g.

Kes soovib aga koheseid tulemusi, sellel on soovitatav osta meie poest tihendavaid kreeme, mis mõjuvad kiiresti ja efektiivselt. Samuti on soovitatav kasutada mainitud kreeme kõigil, isegi nendel, kes on ette võtnud sihikindla eesmärgi oma tupelihased kuulidega trimmi treenida.

###

Vaagnapõhjas on grupp lihaseid, mille üks ülesannetest on sulgeda tupp, kuseteed ja pärasool. Need lihased on tahtega treenitavad nagu kõik teised lihased. Günekoloogid, uroloogid ja füsioterapeudid soovitavad treenida vaagnapõhjalihaseid terviseprobleemide vältimiseks ja ka olemasolevate leevendamiseks.

Korrapäraselt harjutades on tulemust oodata 3–5 kuu pärast. Arukas on säilitada kuule puhastatuna.

Mida raskem ja väiksem on kuulike, seda keerulisem on teda tupelihaste jõul kinni hoida. Kui kuulil on nöör taga nagu tampoonil, on teda mugavam kasutada.

Tee kuul libestusaine või veega märjaks (kergem paigaldada) aseta kuul umbes 3-4 cm sügavusele, keskendu ja tunneta vaagnapõhja (sealhulgas kuuli ümbritsevaid lihaseid), tõmba hästi kergelt kuuli küljes olevast nöörist; pinguta seejuures vaagnapõhjalihaseid nii, et kuul liiguks tupes üles- ehk sissepoole.

Kuuli abil saab teha jõu- ja vastupidavusharjutusi.

Vastupidavusharjutus: alusta kergema kuuliga liigu koos kuuliga umbes 30 minutit päevas (teadlikult lihaseid pingutades muutub harjutus raskemaks). Kuuliga regulaarselt treenides suureneb vaagnapõhjalihaste aktiivsus, ühtlasi süveneb oskus neid eri olukordades kasutada. Lihastoonuse tõustes võib kergema kuuliga harjutada 1–1,5 tundi päevas.

Jõuharjutus: harjuta alguses selili lamades, põlved kõverdatud ja tallad vastu maad. Kui tunned, et valdad tehnikat, treeni seistes. Harjutust võib sooritada ka kükakil või üks jalg pingil. Alusta kergema kuuliga - suru lihased täiest jõust 5–10 sekundiks ümber kuuli, lõdvesta 10–20 sekundit. Tee nii 5–10 korda üks-kaks seeriat päevas.

Lõdvestuse harjutamine on sama tähtis kui jõu- ja vastupidavusharjutused. Lihastel tuleb lasta lõdvestuda iga kokkutõmbe vahel, samuti pärast harjutuse lõppu. Ka kuul tuleb kergemini välja, kui lihased on lõõgastunud.

Alati võib pidada harjutuste üle nõu ka oma perearsti, uroloogi ja günekoloogiga, samuti küsida nõu infotubadest.

Lisainfo

Lisainfo

Tootja riik Hiina
Tootja Laid
Bränd Laid
Värv Erinevad värvid
Läbimõõt max. (cm) 1,9
Materjal Silikoon

Arvamused

Lisa oma arvamus

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Te hindate: Laid - K.1 Silicone Magnetic Balls

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Kvaliteet
Hind
Väärtus
Laid

Laosolevad tooted saadetakse tellijale 1 - 3 päeva jooksul Loe lähemalt...

Helista meile ja küsi toote kohta telefonil 7 333 398!

30 päeva raha tagasi garantii kui toode on kahjustamata ja originaalpakendis.

Tasuta saatmine alates tellimusest üle 30 euro.

Iga ostuga kaasa boonuspunktid, millega saab hiljem tellimuste eest tasuda! Loe lähemalt...

 

x