HELISTAGE MEILE: 7 333 398

Logi sisse ja teeni preemiapunkte jagamise eest!
AndroBath

Rohkem vaateid

Ale

 

KÜLASTA MEIE KAUPLUST! Kalda tee 30 Tartus Loe lähemalt...

VORMISTA OST TELEFONI TEEL! Helista meile 7 333 398
Tööpäevadel 10:00 - 18:00 ja laupäeviti 11:00 - 17:00

 

Erootikapood Tartus/

Hydro Pump hüdropump mehele

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Vesi aitab suurendada peenise mõõtmeid
Peenise mõõtmeid on võimalik suurendada kiiremini ja nauditavamalt kui teiste meetoditega
Erektsioon muutub tugevamaks, suurendades samuti parteri naudingut
Vähendab või elimineerib täielikult enneaegse seemnepurske ohtu
Tekitab ühtlase tugeva surve kogu peenise ulatuses
Aitab erektsiooniprobleemide puhul
Aitab nn. kõvera peenise (Peyronie tõbi) puhul
Lihtne ja meeldiv kasutada
Võimalik kasutada nii vee kui õhuga
Tugev ja vastupidav kest
Patenteeritud materjal
Kauakestev kvaliteet

Tootekood: AB002

Saadavus: Laos olemas

Tavahind: 85,95 €

Erihind 75,95 €

Reset Configuration

* Nõutud väljad

Tootekirjeldus

Info

Hydro Pump on revolutsiooniline toode, mille kõik koostisosad on valmistatud kvaliteetsetest toorainetest Itaalias. Me kõik tunneme Itaalia kvaliteedinäidiseid tänu oma köögi- ja vannitoasisustusele. Nüüd on Itaalia insenerid otsustanud oma oskusteavet ära kasutada meeste enesekindluse ja eneserahulolu huvides. Hüdropumba kasutamine aitab leevendada või üldse kaotada vaegusi, mis paljusid mehi kimbutavad, samuti aitab täiesti terveid ja enesega rahulolevaid mehi veelgi paremate tulemusteni viia.

Hydro Pump suurendab garanteeritult mehe peenise mõõtmeid nii pikkuses kui paksuses. Lisaks mõõtmetele parandab see imetoode, mis on lühikese ajaga võitnud endale austajaid kogu maailmas, erektsiooni pikkust ja seksuaalse naudingu kestvust, parandab orgasmitunnetust ja aitab teiste peenise düsfunktsioonide korral.

Pumba tugevus on tema kasutuslihtsus. Kuigi toodet saab kasutada ka õhu abil, saavutatakse siiski parimad tulemused vett kasutades. Vesi on loomulik keskkond, kus inimene tunneb end lõdvestunult; inimese keha koosneb suuremas osas veest. Hüdropumpa on võimalik edukalt kasutada nii vannis kui dushi all, muutes selle näiliselt tüütu tegevuse väga nauditavaks.

Polükarbonaadist kest peab vastu kuni 400 kg survele ja kuni 20 kg suurust raskust, mis tema peale 3 m kõrguselt kukub. Seega kestab see julgelt kasutaja eluea. Pumba kummiosa on valmistatud patenteeritud materjalist. See kindlustab üheaegselt nii kasutusmugavuse kui ka tugeva survetaluvuse. Õhuventiil lubab kiiresti survet vabastada, et pumpa ohutult peale kasutamist peeniselt maha võtta. Kest on varustatud mõõteskaalaga, et veenduda toote effektiivuses juba kasutamise ajal.

Pumpa saab kasutada astmeliselt, lubades verel juurde ja ära voolata. Hapnikuga rikastatud veri viib peenisest mürgised ühendid välja, võimaldades laiendada veresooni peenises ja seega suurendada ka selle mõõtmeid. Pidev stimuleerimine surve rakendamise ja selle leevendamise näol aitab kaasa uute rakkude moodustumisele, mis on vajalik peenise mõõtmete suurenemiseks.

Vett saab õhust vähem kokku suruda, tekitatud surve on ühtlasem ja mõjub kogu peenisele. Soe vesi parandab samuti vere juurdevoolu, samuti toimib libestina pumpa üles-alla liigutades.

Võimalik kasutada nii vannis, dushi all kui ka õhu abil kõigest üht kätt kasutades. Kuna liikuvad osad puuduvad peaaegu üldse, siis on antud pump kauakestev ja hooldusvaba.

Hydro Pump tooted läbivad pidevalt range kvaliteedikontrolli, mille kestel rakendatakse pumbale kordi suuremaid surveid kui see tavakasutuses võimalik oleks. Kõiki tooteid testitakse enne pakendamist digitaalselt.

Kestvate tulemuste saavutamiseks on soovitatav pumpa kasutada kuni 20 minutit päevas. Tulemused peavad olema nähtavad juba pärast kahekuulist regulaarset kasutamist.

Iga tootega tuleb kaasa kasutusõpetus. Toode on pakendatud elegantsesse pakendisse. Pumbaga on kaasas õõnes silinder, mida saavad pumba sees kasutada väiksemate mõõtudega peenisega kasutajad. See laiendabki pumba kasutajaskonda, võimaldades seda kasutada enamiku peenise mõõtmete korral. Pikkus tavaolekus 31 cm, kokkusurutult 27 cm, välimine läbimõõt 6,5 cm, sisemine maksimaalne läbimõõt 6 cm, kaalub 348 g. Sobib peenisele, mille suurim pikkus on 23 cm ja läbimõõt 5,5 cm.

###

Kuidas Hydro Pump töötab?

1) Täida vann veega.
2) Istu vanni ja lase oma genitaalidel vees soojeneda. Aseta Hydro Pump vee alla ja lase veel kogu õhk välja lükata. Seejärel lükka peenis pumba sisse.
3) Suru Hydro Pump vastu kubet, tekitades vaakumi ja alusta pumpamist. Rõhu kasv peaks olema koheselt tajutav. Liigne vesi voolab ülaosas olevast ventiilist välja. Jätka seda protseduuri seni, kuni ventiilist ei tule enam vett välja.
4) Kui ventiilist enam vett ei välju, lõdvestu umbes viieks minutiks.
5) Kui peenise koed suurenevad, kaob taspisi vee surve. Surve taastamiseks pumpa mõned korrad uuesti, kuni vett enam ventiilist ei välju.
6) Kui rõhk tundub olevat liiga tugev, vajuta Hydro Pump ülaosas asuvat kaitseklappi rõhu vähendamiseks. 15-20 minuti pärast lase rõhk kaitseklappi vajutades välja ja võta peenis pumbast välja. Tõuse püsti ja imetle tulemusi!
8) Soovitatav kasutusaeg on 15-20 minutit ühe päeva kohta. Parima tulemuse saavutamiseks tuleks vahendit kasutada vähemalt kolm korda nädalas.

Milliseid tulemusi on võimalik saavutada?

Enamik kasutajatest saavutavad 2 - 7 cm peenise pikkuse kasvu ja umbes 30% peenise paksuse kasvu. Tulemusi võib märgata juba esimesel kasutuskorral koheselt peale peenise väljavõtmist pumbast, kuigi need kaovad juba mõne tunni pärast. Tulemusi ei saavutada ühe päevaga, pidev treening korvab aga kõik vaeva. Just nagu jõutreeninguski saab näha tulemusi peale vaevarikast tööd. Ainuke erinevus on see, et Hydro Pump pumpa kasutades jääb ära igasugune vaev ja rutiin. Pumba kasutamine on lihtne ja meeldiv protseduur. Peale mõnenädalast kasutamist on märgata tõelisi tulemusi. Tavaliselt kasvab peenis 2 - 6 kuu kasutamise järel keskmiselt 2 cm. Võimalik et rohkemgi, kui kasutada pumpa sagedamini.

Kui tihti võib pumpa kasutada?

24 tunni jooksul ei tohiks pumpa kasutada enam kui 15 - 20 minutit.
Kas esineb ka kõrvalnähtusi?

Ei, kõrvalnähtusid ei ole täheldatud.

Lisainfo

Lisainfo

Tootja riik Itaalia
Tootja Hydro Pump
Bränd Hydro Pump
Kogupikkus (cm) 31
Materjal ABS (Plastik)
Toiteallikas Puudub

Arvamused

Lisa oma arvamus

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Te hindate: Hydro Pump hüdropump mehele

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Kvaliteet
Hind
Väärtus
Hydro Pump

Laosolevad tooted saadetakse tellijale 1 - 3 päeva jooksul Loe lähemalt...

Helista meile ja küsi toote kohta telefonil 7 333 398!

30 päeva raha tagasi garantii kui toode on kahjustamata ja originaalpakendis.

Tasuta saatmine alates tellimusest üle 30 euro.

Iga ostuga kaasa boonuspunktid, millega saab hiljem tellimuste eest tasuda! Loe lähemalt...

 

x