HELISTAGE MEILE: 7 333 398

Logi sisse ja teeni preemiapunkte jagamise eest!
Fetish Fantasy Limited Edition Shock Therapy

Rohkem vaateid

 

KÜLASTA MEIE KAUPLUST! Kalda tee 30 Tartus Loe lähemalt...

VORMISTA OST TELEFONI TEEL! Helista meile 7 333 398
Tööpäevadel 10:00 - 18:00 ja laupäeviti 11:00 - 17:00

 

Erootikapood Tartus/

Fetish Fantasy Limited Edition Shock Therapy elektristimulaator

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Komplekt kõigile neile, kes soovivad stimuleerida oma tundlikke kehapiirkondasid läbi elektriimpulsi
Impulsse saad reguleerida väga madalast kuni ekstreemselt kõrgeni, nii et see võib tekitada valu
Seadme külge on võimalik ühendada pehmed padjakesed, mida on komplektis neli tükki

Tootekood: PD4431-00

Saadavus: Väljamüüdud

39,95 €
Teavita mind, kui see toode muutub taas saadavaks.

Tootekirjeldus

Info

Fetish Fantasy Limited Edition Shock Therapy on komplekt kõigile neile, kes soovivad stimuleerida oma tundlikke kehapiirkondasid läbi elektriimpulsi. Shock Therapy on digitaalseadeldis, millel saab reguleerida impulsse väga madalast kuni ekstreemselt kõrgeni, nii et see võib tekitada valu. Seadme külge on võimalik ühendada pehmed padjakesed, mida on komplektis neli tükki.

Võimalik on impulsse reguleerida nõrgast tugevani ja intensiivsust hellast kõditusest kuni torkimiseni, kasutades nuppe "Slow" ja "Fast". Samuti on võimalik kasutada pulti eraldi masseerimisvahendina - lülitades sisse "IN" nupu suunab metall kogu elektri nahale, millega kokku puutub. Klambrite kasutamiseks tuleb lülitada sisse "OUT" nupp. Sobib kasutamiseks nii meestel kui naistel, viimastel vältida kasutamist raseduse ajal, samuti kõikidel, kellel on probleeme südamega. Tootega on kaasas kasutusjuhend ja patareid.

Elektriseks on ohutu, kuid südamehaigustega isikutel on rangelt soovituslik konsulteerida enne seadme kasutamist oma perearsti või erialaarstiga. Seadet võib kasutada nii kaua kui kasutaja soovib, ebameeldiva valu tekkimisel on soovitatav seade koheselt välja lülitada.

Elektroodide kasutamiseks ei ole vaja eritingimusi. Enne kasutamist tuleb nahk sooja vee ja seebiga puhtaks pesta. Üleliigne karv eemaldada pintsettidega, mitte raseerida. Ära kasuta ärritunud või marraskil nahal! Ühenda juhtmed elektroodidega, eemalda kaitsekile elektroodilt ja aseta nahale.

Ideaalne kasutamiseks koos partneriga. Üks paar elektroode on mõeldud kasutamiseks ühel inimesel. Kunagi ei tasu paigaldada mõlemat elektroodi korraga mõlemale rinnanibule. Mees võib paigutada elektroodipaari mõlemale poole oma peenist. Naised võivad paigaldada ühe elektroodi reie siseküljele, teise intiimpiirkonnale.

Elektroodi eemaldamiseks tõsta natuke elektroodi serva ja tõmba seejärel nahalt; kunagi ära tõmba juhtmest. Pane kaitsekile elektroodile tagasi ja eemalda juhtmed.

Peale kasutamist aseta elektroodid nendele ettenähtud kotikestesse ja hoiusta kuivas kohas.

Lisainfo

Lisainfo

Tootja riik Hiina
Tootja Pipedream products
Bränd Fetish Fantasy Limited
Värv Ei
Materjal Ei

Arvamused

Kliendi kommentaarid (1)

Hind odav võttes arvesse, mida see pakubKommenteeris Allar
Kvaliteet
Hind
Väärtus
Sekskaubad on kalli võitu, kuid mitte seetõttu, et need reaalselt seda peaks olema, vaid lihtsalt juba selle pärast, et vähemalt minu enda sissetulek ja garantii elu lõpuni rahadega toime tulla pole kuigi suur. Tegelikult on antud toode küll väga odav, kui võtta arvesse seda, mida see pakub. Lisaks pole ka liiga kallis võttes arvesse mainitud minu poolset edukus taset, sest ületab tegelikult napilt vaid ühe söögi korra väljaminekut jäädes alla isegi kuskil MTÜ's töötava inimese kuu palgale enam, kui 75%.
Mida see aga annab - see on lihtsalt ülivõimas. Juhend võib pisut hirmutada, mida kõike teha ei tohi, et seadet hoida, kuid tegelikult pole see kõik üldse nii hull. See toode on vastupidav ja võimas ka seda niiöelda valesti kasutates. Elektroodid ei püsi väga hästi, kuid juhivad väga hästi voolu nii, et teatud amatöörlikud võtted aitavad kaasa, et elektroode peal hoida. Väga kergelt neid ära ei riku.
Plussiks on kindlasti ka Hand Massager, mis pakub teist moodi elamust või siis hoopis näiteks võimalust salaja nautida. Miks? Sest see toode on vaikne ja ülipisike.
Ning siis veel patareid. Elamust arvestades võiks arvata, et osta muudkui patareisid, aga peavad küll. Ka peaaegu tühjana annab seade endast väga palju.

Kõige suuremaks miinuseks on ehk see, et see lülitub võrdlemisi ruttu ise välja ning seda ei saa ümber sättida. (Postitatud 25.09.2016)

Lisa oma arvamus

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Te hindate: Fetish Fantasy Limited Edition Shock Therapy elektristimulaator

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Kvaliteet
Hind
Väärtus
Fetish Fantasy Limited

Laosolevad tooted saadetakse tellijale 1 - 3 päeva jooksul Loe lähemalt...

Helista meile ja küsi toote kohta telefonil 7 333 398!

30 päeva raha tagasi garantii kui toode on kahjustamata ja originaalpakendis.

Tasuta saatmine alates tellimusest üle 30 euro.

Iga ostuga kaasa boonuspunktid, millega saab hiljem tellimuste eest tasuda! Loe lähemalt...

 

x