Pretty Love Orgasmic Ball on mitmefunktsionaalsete tupekuulide komplekt, millega igal naisel igas vanuses õnnestub edukalt treenida oma tupelihaseid. Kuule saab silikoonvöö küljest eemaldada ja kasutada vahekorra ajal, mil nad pakuvad mõlemale partnerile lisastimulatsiooni. Kõiki kuulikesi saab kasutada eraldi mitmeastmelises treeningprogrammis, kasutades neid üksikult, alustades kergemaga ja minnes aja jooksul üle raskemale, või üheskoos. Valmistatud sametise pealispinnaga nahasõbralikust materjalist. Lihtne sisestada ja on kasutades erakordselt vaiksed. Nende kuulide abil on võimalik treenida tupes paiknevaid lihaseid, mis lõpptulemusena kindlustavad naisele parema enesekontrolli ja võimsamad orgasmid. Pakendatud elegantsesse kinkekarpi. Kõrge kvaliteet! Lilla kuuli läbimõõt 3,1 mm, kaalub 34 g; sinise kuuli läbimõõt 3,5 cm, kaalub 37 g.
###
Vaagnapõhjas on grupp lihaseid, mille üks ülesannetest on sulgeda tupp, kuseteed ja pärasool. Need lihased on tahtega treenitavad nagu kõik teised lihased. Günekoloogid, uroloogid ja füsioterapeudid soovitavad treenida vaagnapõhjalihaseid terviseprobleemide vältimiseks ja ka olemasolevate leevendamiseks.
Korrapäraselt harjutades on tulemust oodata 3–5 kuu pärast. Arukas on säilitada kuule puhastatuna.
Mida raskem ja väiksem on kuulike, seda keerulisem on teda tupelihaste jõul kinni hoida. Kui kuulil on nöör taga nagu tampoonil, on teda mugavam kasutada.
Tee kuul libestusaine või veega märjaks (kergem paigaldada) aseta kuul umbes 3-4 cm sügavusele, keskendu ja tunneta vaagnapõhja (sealhulgas kuuli ümbritsevaid lihaseid), tõmba hästi kergelt kuuli küljes olevast nöörist; pinguta seejuures vaagnapõhjalihaseid nii, et kuul liiguks tupes üles- ehk sissepoole.
Kuuli abil saab teha jõu- ja vastupidavusharjutusi.
Vastupidavusharjutus: alusta kergema kuuliga liigu koos kuuliga umbes 30 minutit päevas (teadlikult lihaseid pingutades muutub harjutus raskemaks). Kuuliga regulaarselt treenides suureneb vaagnapõhjalihaste aktiivsus, ühtlasi süveneb oskus neid eri olukordades kasutada. Lihastoonuse tõustes võib kergema kuuliga harjutada 1–1,5 tundi päevas.
Jõuharjutus: harjuta alguses selili lamades, põlved kõverdatud ja tallad vastu maad. Kui tunned, et valdad tehnikat, treeni seistes. Harjutust võib sooritada ka kükakil või üks jalg pingil. Alusta kergema kuuliga – suru lihased täiest jõust 5–10 sekundiks ümber kuuli, lõdvesta 10–20 sekundit. Tee nii 5–10 korda üks-kaks seeriat päevas.
Lõdvestuse harjutamine on sama tähtis kui jõu- ja vastupidavusharjutused. Lihastel tuleb lasta lõdvestuda iga kokkutõmbe vahel, samuti pärast harjutuse lõppu. Ka kuul tuleb kergemini välja, kui lihased on lõõgastunud.
Alati võib pidada harjutuste üle nõu ka oma perearsti, uroloogi ja günekoloogiga, samuti küsida nõu infotubadest.
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.