HELISTAGE MEILE: 7 333 398

Logi sisse ja teeni preemiapunkte jagamise eest!
Bathmate Hydromax X30

Rohkem vaateid

 

SAATMINE KOGU EESTI PIIRES! Alates 30 eurost tasuta!

VORMISTA OST TELEFONI TEEL! Helista meile telefonil 7 333 398
Tööpäevadel 10:00 - 18:00 ja laupäeviti 11:00 - 17:00

Bathmate Hydromax X30 hüdropump

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Vesi aitab suurendada peenise mõõtmeid
Peenise mõõtmeid on võimalik suurendada kiiremini kui teiste meetoditega
Erektsioon muutub tugevamaks, suurendades samuti parteri naudingut
Tekitab tugeva vaakumi
Lihtne kasutada
Aitab erektsiooniprobleemide puhul
Võimalik kasutada nii vee kui õhuga
Tugev ja vastupidav kest
Patenteeritud materjal
Kauakestev kvaliteet

Tootekood: 3000009810

Saadavus: Väljamüüdud

119,95 €
Teavita mind, kui see toode muutub taas saadavaks.

Tootekirjeldus

Info

Bathmate Hydromax X30 on teise generatsiooni mudel revolutsioonilisest tootest, mis suurendab garanteeritult mehe peenise mõõtmeid nii pikkuses kui paksuses. Erinevalt eelkäijatest suudab X30 pakkuda 35% rohkem imemisvõimsust ja kiiremaid tulemusi. Lisaks mõõtmetele parandab see imetoode, mis on lühikese ajaga võitnud endale austajaid kogu maailmas, erektsiooni pikkust ja seksuaalse naudingu kestvust. Pumba tugevus on tema kasutuslihtsus. Kuigi toodet saab kasutada ka õhu abil, saavutatakse siiski parimad tulemused vett kasutades. Vesi on loomulik keskkond, kus inimene tunneb end lõdvestunult; inimese keha koosneb suuremas osas veest.

Polükarbonaadist kest peab vastu kuni 400 kg survele ja kuni 20 kg suurust raskust, mis tema peale 3 m kõrguselt kukub. Seega kestab see julgelt kasutaja eluea. Pumba kummiosa on valmistatud patenteeritud materjalist, mida kasutavad ka NASA teadlased. See kindlustab üheaegselt nii kasutusmugavuse kui ka tugeva vaakumi. Õhuventiil lubab kiiresti vaakumi vabastada, et pumpa ohutult peale kasutamist peeniselt maha võtta. Kest on varustatud mõõteskaalaga, et veenduda toote effektiivuses juba kasutamise ajal.

Uudne Super Flow Latch Valve süsteem võimaldab pumpa paremini kasutada ühe käega, samuti teeb paigaldamise lihtsamaks. Samuti on lisatud silikoonpadi pumba silikoonlõõtsa alla, mis kindlustab eelkäijaga võrreldes tugevama imemise.

Pumpa saab kasutada astmeliselt, lubades verel juurde ja ära voolata. Hapnikuga rikastatud veri viib peenisest mürgised ühendid välja, võimaldades laiendada veresooni peenises ja seega suurendada ka selle mõõtmeid.

Erinevalt õhust ei saa vett kokku suruda, tekitatud vaakum on ühtlasem ja mõjub kogu peenisele. Soe vesi parandab samuti vere juurdevoolu, samuti toimib libestina pumpa üles-alla liigutades.

Võimalik kasutada nii vannis, dushi all kui ka õhu abil kõigest üht kätt kasutades. Kuna liikuvad osad puuduvad peaaegu üldse, siis on antud pump kauakestev ja hooldusvaba.

Bathmate tooted läbivad pidevalt range kvaliteedikontrolli, mille kestel rakendatakse pumbale kordi suuremaid surveid kui see tavakasutuses võimalik oleks. Kõiki tooteid testitakse enne pakendamist digitaalselt.

Iga tootega tuleb kaasa kasutusõpetus. Toode on pakendatud elegantsesse pakendisse. Pikkus tavaolekus 30 cm, välimine läbimõõt 5,5 cm, sisemine läbimõõt 5 cm, kaalub 292 g. Sobib peenisele kuni 20 cm pikkuseni ja läbimõõduni kuni 4,6 cm.

###

Kuidas Bathmate töötab?

1) Täida vann veega.
2) Istu vanni ja lase oma genitaalidel vees soojeneda. Aseta Bathmate vee alla ja lase veel kogu õhk välja lükata. Seejärel lükka peenis pumba sisse.
3) Suru Bathmate vastu kubet, tekitades vaakumi ja alusta pumpamist. Rõhu kasv peaks olema koheselt tajutav. Liigne vesi voolab ülaosas olevast ventiilist välja. Jätka seda protseduuri seni, kuni ventiilist ei tule enam vett välja.
4) Kui ventiilist enam vett ei välju, lõdvestu umbes viieks minutiks.
5) Iga 4-5 minuti pärast korda pumpamist. Üleliigne vesi surutakse peenise mõõtmete suurenedes tuubist välja.
6) Pumpa Bathmate optimaalsele vaakumi tasandile, mil vett enam ventiilist ei välju.
7) Kui rõhk tundub olevat liiga tugev, vajuta Bathmate ülaosas asuvat kaitseklappi rõhu vähendamiseks. 15-20 minuti pärast lase rõhk kaitseklappi vajutades välja ja võta peenis Bathmatest välja. Tõuse püsti ja imetle tulemusi!
8) Soovitatav kasutusaeg on 15-20 minutit ühe päeva kohta. Parima tulemuse saavutamiseks tuleks vahendit kasutada vähemalt kolm korda nädalas.

Milliseid tulemusi on võimalik saavutada?

Enamik kasutajatest saavutavad 2 - 7 cm peenise pikkuse kasvu ja umbes 30% peenise paksuse kasvu. Tulemusi võib märgata juba esimesel kasutuskorral koheselt peale peenise väljavõtmist pumbast, kuigi need kaovad juba mõne tunni pärast. Tulemusi ei saavutada ühe päevaga, pidev treening korvab aga kõik vaeva. Justnagu jõutreeninguski saab näha tulemusi peale vaevarikast tööd. Ainuke erinevus on see, et Bathmate pumpa kasutades jääb ära igasugune vaev ja rutiin. Pumba kasutamine on lihtne ja meeldiv protseduur. Peale mõnenädalast kasutamist on märgata tõelisi tulemusi. Tavaliselt kasvab peenis 2 - 6 kuu kasutamise järel keskmiselt 2 cm. Võimalik et rohkemgi, kui kasutada pumpa sagedamini.

Kui tihti võib pumpa kasutada?

24 tunni jooksul ei tohiks pumpa kasutada enam kui 15 - 20 minutit.

Lisainfo

Lisainfo

Tootja riik Suurbritannia
Tootja UM Products Ltd
Bränd Bathmate
Kogupikkus (cm) 30
Materjal ABS (Plastik)
Toiteallikas Puudub

Arvamused

Kliendi kommentaarid (1)

väga heaKommenteeris Andres
Kvaliteet
Hind
Väärtus
kõik on hea (Postitatud 29.08.2017)

Lisa oma arvamus

Hinda antud toodet ja teeni preemiapunkte!

Te hindate: Bathmate Hydromax X30 hüdropump

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Kvaliteet
Hind
Väärtus
Bathmate

Laosolevad tooted saadetakse tellijale 1 - 3 päeva jooksul Loe lähemalt...

Helista meile ja küsi toote kohta telefonil 7 333 398!

30 päeva raha tagasi garantii kui toode on kahjustamata ja originaalpakendis.

Tasuta saatmine alates tellimusest üle 30 euro.

Iga ostuga kaasa boonuspunktid, millega saab hiljem tellimuste eest tasuda! Loe lähemalt...

 

x